Menu

Cherry Salon zajišťuje službu profesionálniho líčení i mimo zdi salónu!

Svatba je za rohem? Chystáte se na večírek, firemní oslavu, nebo ples? Organizujete módní přehlídku, nebo budou na Vaší akci hostesky? A co Halloween a masky? Chystáte se nafotit profesionálni fotky?

SVATEBNÍ LÍČENÍ

Klientka absolvuje zkoušku líčení několik dní před svým dnem „D“, kde se s vizážistkou domluví na stylu líčení a zároveň je make-up nanesen. Líčení je uzpůsobeno i jako PHOTOmake-up. V den svatby je možné se nechat nalíčit přímo v CHERRY salónu, nebo doma.

DENNÍ LÍČENÍ

V CHERRY salónu využívají maminky nevěst, mladé dámy na promoce, klientky po kosmetickém ošetření i dámy, které zajímá konzultace k líčení.

VEČERNÍ LÍČENÍ

Je vhodné pro firemní oslavy, párty, stužkový nebo maturitní večírek, ples, pro hostesky i módni přehlídky. Je uzpůsobené požadavkům klientky i typu akce. Aplikace MakeUp-u je možná přímo v CHERRY salónu nebo na míste konání akce.

PHOTO MAKE-UP

Photo Make-Up je nezbytnou součástí figurální fotografie. Vizáž dotváří osobnost každého z nás. Není nutné člověka MakeUp-em změnit, ale dotvořit jím to, co ve výsledku chcete na fotografii mít. Zvýraznění Vaší osobnosti a zakrytí nedostatků, nebo stylová extravagance – v CHERRY salónu se postaráme o Váš skvělý look.

EFFECT MAKE-UP

Halloween, nebo tématický večírek…problém? Pro nás NE ! Chcete vypadat jako upír, nebo šelma?Proměnit se v rockovou divu, nebo kostlivce? Se službou Efect Make-Up zajistíme, že se v zrcadle nepoznáte

PANDHY´S™ depilační cukrová pasta je jedničkou na trhu!

Trendem současné doby je upřednostňování přírodních materiálů.

Co dodat?