Menu

Minerální Make-up PANDHY’S™

Minerální Make-up PANDHY’S™ - Cherry Salon
POPISEK OBRAZKU

PANDHY’S™ Minerální Makeup otvírá zcela novou dimenzi v obličejovém i tělovém tónování; krásně zabarví pudrovými, čistě minerálními pigmenty. Nepoužívá ingredience, jejichž jediným účelem je zlepšit vzhled nebo texturu výrobku v dóze.

PANDHY’S™ Minerální Makeup je vyráběn s důrazem na tři hlediska: výrobek musí být dlouho nositelný, zdravý a nedráždivý a jeho aplikace musí působit svěže a mladistvě.

PROČ POUŽÍVAT MINERAL?

Minerální Make-up PANDHY’S™ - Cherry Salon
POPISEK OBRAZKU

Není komedogenní, tj. nezanáší póry. Neobsahuje oleje, silikony a vosky. PANDHY’S™ Minerální Makeup je vyráběn s použitím minerálů a rostlin nejvyšší kvality pocházejících z různých koutů světa.!Řada minerálních Makeupů vytváří mikroskopicky ploché krystalky. Tyto krystalky se na pokožce překrývají, takže vytvářejí filtr, který dovoluje pokožce dýchat a normálně fungovat, přičemž ji stále chrání před znečištěním přicházejícím ze vzduchu. Přilnavost minerálů je tak velká, že jen zřídka potřebují přes den opravit.

  • Neriskujete alergickou reakci. Ve složení nejsou látky jako slída, barvivo, karmín nebo chlorid-oxid bismutitý. Minerály jsou inertní, takže nebezpečí alergie je vyloučeno a minerály nemohou podporovat bakterie. Životnost je mnohem delší než u tradičních kosmetických výrobků a použití výrobku prospívá pleti mastné či pleti s akné, protože ji pomáhá chránit před bakteriálními pučeními (pupínky).
  • Díky obsaženému titanu a zinku tento Makeup poskytuje SPF 20- Broad-spectrum UVB, UVA & URA ochranu.
  • Minerály působí protizánětlivě, pomáhají zklidnit a zjemnit podrážděnou pokožku.
  • Jsou od přírody voděodolné, ani během námahy se neporuší ani nerozpustí.
  • Nikdy se netestuje na žádných zvířatech.

Řada PANDHY’S™ minerálních makeupů nabízí širokou škálu produktů vhodných pro každou barvu pleti. Texturami, barvami a formulemi reflektujeme i potřeby žen z Afriky, Latinské Ameriky, Asie i žen ze Středního východu.

PANDHY´S™ depilační cukrová pasta je jedničkou na trhu!

Trendem současné doby je upřednostňování přírodních materiálů.

Co dodat?